Jdi na obsah Jdi na menu

Zpráva o vyřešení kauzy

8. 2. 2019

 

Poděkování 

 

Vážení farníci a přátelé naší farnosti.

 

Sděluji Vám dobrou zprávu: po několika týdnech usilovné práce legislativně-právního oddělení Královské kanonie Premonstrátů na Strahově, jmenovitě pana JUDr. Václava Valeše, Mgr., Ph.D. a paní Mgr. Lenky Suchánkové, LL.M. z právní kanceláře Pierstone, se podařilo dohledat pravého viníka, který zneužíval pod internetovou doménou název naší farnosti k vlastnímu prospěchu a obohacení, a příslušnými právními kroky mu zabránit v pokračování této nekalé činnosti. 

       Těmito řádky vyjadřuji za celou farnost panu Dr. Valešovi a paní Mgr. Suchánkové upřímné a srdečné poděkování za právní služby a zastupování v této věci. 

 

P. Wolfgang, O. Praem.,

administrátor farnosti