Jdi na obsah Jdi na menu

Důležité informace

21. 10. 2020

Milí farníci a přátelé,

z důvodu nařízení vlády ČR s účinností od 22. 10. 2020 nejsou až do odvolání slouženy mše svaté s účastí veřejnosti. Úmysly mší svatých, které byly nahlášeny (především na pátky a neděle) budou odslouženy soukromě. Chci Vás ujistit, že pamatuji na naši farnost, na naše společenství, jak jsme se obvykle scházeli při bohoslužbách nebo na faře, na naše rodiny a blízké.

matka_bozi_oroduj_za_nas.jpgBěhem trvání této situace lze být na nedělní mši svaté účastni alespoň online např. ze Strahovského kláštera v 10.00 a také na nedělní modlitbě nešpor v 19.30. Rovněž ve všední dny (pondělí až sobota) můžete být účastni online na nešporách vždy v 17.00 a večer na modlitbě Korunky k Božímu milosrdenství a modlitbě růžence ve 20.00. Vše přes platformu "Klášter premonstrátů na Strahově" na YouTubeDalší mše svaté online z různých míst pak také na www.mseonline.cz.

Hlavní vchod kostela sv. Norberta do předsíně bývá otevřen v průběhu dne k individuální modlitbě

V případě dalších potřeb (svátost smíření) určitě najdeme způsob i čas jak se individuálně setkat za dodržení všech hygienických nařízení. Svaté přijímání v něděli od 9.00 do 9.30 v kostele.

Modleme se za ukončení pandemieVydržme společně toto nelehké období. Přeji všem pevné zdraví a dobrou mysl. Těším se na to, až se opět budeme normálně setkávat (nejen) u bohoslužeb.

P. Petr

 

(Informace jsou aktualizovány. Foto: Sousoší Matky Boží před kostelem sv. Norberta.)