Jdi na obsah Jdi na menu

Pro ty, kteří uvažují o vstupu do manželství

19. 6. 2022

LETNÍ KURZ společné přípravy snoubenců se bude konat od 21. 6. do 9. 8. 2022 a to distančněPoslední setkání kurzu proběhne prezenčně v sále Pastoračního střediska (Praha 6 - Dejvice, Kolejní 4).

Program je rozvržený do několika témat. Ke každému tématu dostanete odkaz na nahrávku přednášky (video a audio, k výběru podle vašich technických možností). Dále budete mít k dispozici manuál pro společné sdílení a další podklady pro aktivity k danému tématu. Aby organizátoři měli zpětnou vazbu a mohli vám na závěr vystavit potvrzení o absolvování přípravy, bude obsahem manuálu i úkol, který spolu vypracujete a pošlete. Dokud nedostanou organizátoři kurzu vaši odpověď, nemůžou vám poslat další téma.

Ke kurzu se přihlašte včas - všechny informace a způsob přihlášení najdete v odkazu na www.apha.cz

Doporučujeme, aby se snoubenci domluvili s knězem a informovali se o dalších náležitostech potřebných k církevnímu sňatku (vyplnění žádosti o církevní sňatek a případné dispenze, protokol z civilní matriky a osvědčení, atd.) v dostatečném předstihu před zamýšleným termínem sňatku. Potvrzení o absolvování výše uvedené přípravy snoubenci přinesou před sňatkem na faru.

Další, PODZIMNÍ KURZ, pak bude probíhat od 11. 10. do 29. 11. 2022, pravděpodobně prezenční formou.