Jdi na obsah Jdi na menu

Rezervace účasti na mši svaté

28. 2. 2021

Milí farníci a návštěvníci kostela,

pro účast na mši svaté v kostele sv. Norberta je od března nutné se předem přihlašovat. Je to možné na telefonních číslech 605 727 725 nebo 602 842 860, ve středu nebo v pátek mezi 15 a 17 hodinou. 

Účast na bohoslužbě je možná omezeném počtukterý reflektuje aktuálně platná vládní opatřeníPřihlašovat se lze nejlépe v aktuálním týdnu pro mše svaté daného týdne (všední den i neděle). Možnost platí do naplnění kapacity. V případě, že si nejste jisti, že se budete moci mše svaté zúčastnit, prosím, neblokujte místo ostatním. Přihlašovat se nemusí ti, kteří mají zapsaný úmysl, na který je mše svatá sloužena ani asistence. Vstup do kostela během bohoslužby bude uzavřen. V případě změny vládních opatření najdete aktuální informace na stránkách farnosti a na vývěskách

Díky za pochopení situace. Buďme společně trpěliví a vydržme to.

Možnost svatého přijímání bezprostředně po skončení mše svaté trvá. Na dalších potřebách se lze individuálně domluvit. Starším, chronicky nemocným a všem, kdo mají jakékoliv obavy, doporučuji v této situaci zůstat doma a být na mši svaté účastni přes média.

Mše svaté na dalších místech ve farnosti - v kapli Panny Marie Andělské (klášter sester františkánek na Petynce) jsou zatím bez možnosti účasti veřejnosti z důvodu opatření pro sociální zařízení. V kapli Milosrdného Samaritána (ÚVN Praha, pavilon B, přízemí) pak dle informací na vývěsce před nemocniční kaplí.

P. Petr