Jdi na obsah Jdi na menu

Duchovní správci farnosti

2. 1. 2019

 

Chronologický seznam

 

Od založení farnosti 1891 do r. 1908 - P. Norbert Horáček, O.Praem. 

od r. 1908 do r. 1938 - P. Tomáš Trykar, O.Praem.

od r. 1938 do r. 1940 - P. Alois Peterka, O.Praem.

od r. 1940 do 1941 - P. Norbert Štulík, O.Praem.

od 1. srpna 1941 do 3. dubna 1958 - P. Arnošt Josef Voves, O.Praem.

od 15. dubna 1958 do 30. dubna 1959 - P. Hroznata Karel Sequens, O.Praem.

od 1. května 1959 do 13. července 1976 - P. Josef Čepička

od 18. září 1968 do 31. března 1969 - P. Josef Václav Kára, O.Praem.

od 15. srpna 1976 do 30. listopadu 1991 - P. Jaroslav Zrzavý

od 1. prosince 1991 do 14. září 1996 - P. Adrián Pavel Zemek, O.Praem.

od 15. září 1996 do 30. září 1998 - P. Daniel Peter Janáček, O.Praem. (od 2018 pak opat strahovský)

od 1. října 1998 do 31. ledna 2007 - P. Tadeáš Juraj Dubec, O.Praem.

od 1. února 2007 do 30. června 2008 - P. Jeroným Filip Hofmann, O.Praem.

od 1. července 2008 do 31. července 2019 - P. Wolfgang Karel Horák, O.Praem.

od 1. srpna 2019 do 31. prosince 2019 - P. Martin Jozef Bartoš, O.Praem.

od 1. ledna 2020 dodnes - P. Petr Ivan Božik, O.Praem.